Poruke() Moj ProfilOdjavi se
[ Novi postovi · Lista članova · Pravila foruma ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » » Da li verujes u...
» Da li verujes u...
suzaDate: Nedelja, 03-Jul-2011, 7:51 PM | Message # 1
Major general
Grupa: Administrators
Ukupno postova: 263
ANagrade: 0
Reputacija: 7
Status: Offline
Da li verujes da nekada, kada se ujutru probudis osecas kao da si bio ziv i sve sto si sanjao delovalo ti kao zivo, da si se kretao, skako, gledao, ljubio, mazio, a potom treptajem oka sve nestalo, kao kap vode sa dlana...? Da li verujes da ljudima snovi mogu reci nesto sto ce ih uciniti da kasnije budu ono sto su oduvek zeleli i postati savrseni u svetu u kome vide sebe... Koliko verujete u sebi i svojim snovima, koji vam nekad mogu pomoci da krenete dalje napred...Ja imam svoj san, a vas je.....

 
AckeDate: Utorak, 09-Aug-2011, 1:02 AM | Message # 2
Forum moderator
Grupa: Moderators
Ukupno postova: 178
ANagrade: 2
Reputacija: 2
Status: Offline
Moj san je da imam san biggrin
 
Riddler79Date: Četvrtak, 06-Okt-2011, 7:49 PM | Message # 3
Urednik
Grupa: Moderators
Ukupno postova: 64
ANagrade: 0
Reputacija: 2
Status: Offline
Imao sam san kao klinac da pada kisa i da na cosku nase ulice stoji covek u crnom mantilu i sesirom.Nisam obracao paznju na to,pa pobogu kao dete svasta sam sanjao,ali posle par dana,padala je kisa i istom cosku u snu video coveka sa sesirom.Nisam mu video lice samo je zasao za cosak.Kada sam stigao do coska vise ga nije bilo.Moze neko misliti da lupetam gluposti ili da mi se svasta ucinilo pod sugestijom vremena ili bilo kakvih drugih faktora,ali je istina.

Drugo secanje je kada sam video sopstvenu majku,tada nisam bio sam.Devojka koja je tada bila pored mene,gledala je u neverici.Zima...hladan vazduh para nozdrve,cekao sam sestru da dodje,jer smo posli kod nje u goste.Malo smo poranili,a ona nije bila kuci.Dok smo devojka i ja setali cekajuci prosla je pored mene zena i pogledala me pravo u oci.U tom trenutku kao da mi je ogolila dusu.Zena likom moje majke,ISTIM LIKOM...
Zasla je iza coska pet metara iza nas,potrcao sam da je zaustavim.Nigde je nije bilo.U toj ulici nema kapija bar 15-metara od pocetka,gde je nestala?Pomislio bih da sam lud,ali je moja devojka videla isto.Gledali smo se u cudu.Sestra dolazi 5 minuta posle i ja ulecem u kucu i zovem majku..Majka je bila kuci u drugom mestu...Zasto,kako,nisam povezao...Ali danas kada se setim,zapitam se...Ovo je ziva istina i nista od ovoga navedenog nisam slagao.


Spakovah uspomene,tragove borbe,umornu dusu,opet na pocetku...
Gledam u u unutrasnjost,jedine ostale tajne duboko skrivene...
Vreme je da se krene u bolje sutra...sa sesirom....


Poruku editovao Riddler79 - Četvrtak, 06-Okt-2011, 7:51 PM
 
suzaDate: Četvrtak, 06-Okt-2011, 7:57 PM | Message # 4
Major general
Grupa: Administrators
Ukupno postova: 263
ANagrade: 0
Reputacija: 7
Status: Offline
Sigurno da si imao vizije neke,a cemu su one znacile ko zna...

 
LeksiDate: Petak, 21-Sep-2012, 10:42 PM | Message # 5
Urednik
Grupa: Users
Ukupno postova: 60
ANagrade: 0
Reputacija: 1
Status: Offline
Da, to mi se mnogo puta desilo.
I bilo je mnogo stvarno.
I mogu reci da je to jedan od lepsih osecaja.
 
baduleDate: Ponedeljak, 24-Sep-2012, 4:28 PM | Message # 6
Super Moderator
Grupa: Friends
Ukupno postova: 150
ANagrade: 0
Reputacija: 3
Status: Offline
Da li su snovi stvarnost naše duše?
Ne znam.
Poneki put mi je san tako jak da me drži ceo dan.
 
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » » Da li verujes u...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: